Kontakta oss

Sedan 2011 har OGOship varit en föregångare inom e-handelslogistik och lagerhållning. Vi hanterar den fysiska distributionen av varor i e-handel med så mycket transparens, användarvänlighet och kostnadseffektivitet som möjligt.

Kontakt

Försäljning

+46 73 366 70 60
sales@ogoship.com

Kundservice

e-postadress:
service@ogoship.com

Nyckelpersoner på OGOship

Timo Toivonen OGOship

Timo Toivonen

CEO

timo@ogoship.com

Pekka Ylenius, OGOship

Pekka Ylenius

Tech

pekka@ogoship.com

Mikko Puuronen, OGOship

Mikko Puuronen,

Sales & Partnerships

mikko@ogoship.com

Henri Mehto, OGOship

Henri Mehto

Operations

henri@ogoship.com

Eija Holvila, OGOship

Eija Holvila

Account and Customer Success Manager

eija@ogoship.com

Kontor

Göteborg kontor:

Östra hamngatan 16
41109 Gothenburg
SWEDEN

Huvudkontor:

Technopolis, Aviapolis
Teknobulevardi 3-5
01530 Vantaa
Finland

Vantaa Lager:

Tiilenpolttajankuja 6
01720 Vantaa
FINLAND

Tallinn Lager:

Liivalao 11 (ladu 40)
11216 Tallinn
ESTONIA

Göteborg Lager:

Brobackavägen 19
44191 Alingsås
SWEDEN

Vantaa PowerHUB Lager:

Vanha Porvoontie 256b
01380 Vantaa
FINLAND

Venlo Lager:

Roermondseweg 28
6081 NV Haelen
NETHERLANDS